23.05.2019 07:45:02

SİBERUS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ

Siberus 2002 yılından itibaren yazılım sektöründeki faaliyet ve çalışmalardan kazanılan birikimler ışığında 2009 yılında kurulmuştur. Siberus proje temelli yaklaşımı ile ihtiyaçlarınıza uygun, size ve sektöre özel çözümler oluşturacak her türlü yazılım ve veritabanı projeleriyle firmanıza, kurumunuza bilişim alanında anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Proje temelli, kamu kurumları ve özel sektöre yönelik oluşturulmuş tüm yazılımlarımız tamamen konusunda kendi ekibimiz tarafından hazırlanmaktadır. Yazılım projelerimizin güncel ve sürdürülebilir olması için gerekli dinamik yapı ile entegrasyona azami önem veriyoruz. %100 müşteri memnuniyeti ilkemiz ile yazılımlarımız sürekli güncellenmektedir, garantisi devam eden ya da hizmet sözleşmesi yapılan projelerde her zaman son sürümler kullanılmaktadır. Tüm yazılımlarımızın son kullanıcı eğitimleri ve teknik desteği kendi ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Hızla gelişen teknoloji ile birlikte değişen dünya ve onun getirdiği yeniliklere firmanızın, kurumunuzun ayak uydurması için çalışıyoruz.

adres: Aşağı Öveçler Mah. 1332 Sk. No: 6 D: 6 Çankaya/ANKARA
telefon: 0 312 417 97 13
fax: 0 312 417 97 15
e-posta: info@siberus.net , info@siberus.com.tr
web adresi: http://www.siberus.net/ , http://www.siberus.com.tr/

Ticaret Ünvanı: SİBERUS BİLGİ TEKNOLOJİLERİ YAZ. DAN. EĞT. BİL. TİC. LTD. ŞTİ.
Vergi Dairesi: Başkent Vergi Dairesi
Vergi Numarası: 7700401305

MİSYON - VİZYON

Misyonumuz

Gelişen dünyaya ayak uydurabilen, teknolojik gelişmelere, artan ihtiyaçlara ve iş verimini arttırmaya uygun, klasik anlayışlar yerine yüksek performanslı, güvenli ve kullanıcı dostu, ticari yazılımlar üretmektir. İletişim, güvenlik, bilişim, süreç yönetimleri ve her tür raporlama aşamalarıyla modeller oluşturup kurumların ve firmaların yazılım ihtiyaçlarını karşılamak.

Vizyonumuz

Bilgiyi, bilgi teknolojilerini yerinde ve gerektiği gibi kullanıp, araştırma ve geliştirmeye gereken önemi vererek çalışanları ile bütünleşmiş, %100 müşteri memnuniyetini doğru şekilde uygulayan saygı ve emeğe önem veren bir yazılım firması olmaktır.